Víkend kosmonautiky – živé vysílání Českého rozhlasu (sobota 11.4.2015)

Sobotní večer byl ve znamení živého rozhlasového hodinového přenosu Českého rozhlasu Dvojka přímo z iQLandie – o cestě na Mars a cestování do vesmíru obecně besedovali naši mladí kosmonauti i jejich velitelé.

Pořad „Studio Retro letí do vesmíru! Archivní zvukové záznamy z kosmu a o kosmonautech“ si můžete poslechnout z archivu Českého rozhlasu.

Generálka na vysílání
Generálka na vysílání
Cimg6342
Český rozhlas v plné výzbroji
Cimg6363
Albert Einstein zpovídá moderátora pořadu „Studio Retro“ Tomáše Černého (který si, mimochodem, vyzkoušel s našimi finalisty výcvik v Transinne v roce 2008)
Napjaté očekávání začátku živého vysílání (a to ještě Adam netušil, že zrovna jeho mikrogfon nebude při představování posádky fungovat a Adélka, on a Klárka si to budou muset v druhém vstupu zopakovat...)
Napjaté očekávání začátku živého vysílání (a to ještě Adam netušil, že zrovna jeho mikrofon nebude při představování posádky fungovat a Adélka, on a Klárka si to budou muset v druhém vstupu zopakovat…)
Cimg6355
Adrián a Honza, dvojice, která část vysílání prožila v kosmické lodi, letící k Marsu, odkud do vysílání popisovala své pocity…
Cimg6359
Přenosový vůz Českého rozhlasu s paní režisérkou Táňou Smržovou
Cimg6368
První přišel na řadu Luděk Grabec z iQLanďáckého planetária
Cimg6371
Adamovo soustředění
Cimg6375
Vojta, Tomáš i slečna z plakátu se dobře bavili…
Cimg6376
Napětí…