Expedice Mars na KOSMOS-NEWS PARTY 2015

Na KOSMOS-NEWS PARTY 2013 představil Expedici Mars její tehdejší velitel Petr Adámek!
Na KOSMOS-NEWS PARTY 2013 představil Expedici Mars její tehdejší velitel Petr Adámek!

Sdružení KOSMOS-NEWS, ve spolupráci s Českou kosmickou kanceláří, Českou astronomickou společností a KosmoKlubem, organizuje již patnáctý ročník KOSMOS-NEWS PARTY, víkendového setkání laických zájemců o pilotovanou kosmonautiku a moderní trendy v dobývání vesmíru. Největší středoevropská konference amatérských i profesionálních zájemců o kosmonautiku KOSMOS-NEWS PARTY 2015 se koná od 24. do 26.dubna 2015 v Pardubicích. Pro účastníky je připravena více než desítka přednášek a diskusních pořadů předních českých i zahraničních odborníků na kosmonautiku a bohatý doprovodný program po celé tři dny konání akce. Hostem setkání bude pan Oldřich Pelčák, český kosmonaut a vojenský pilot, náhradník Vladimíra Remka při kosmickém letu Sojuzu 28, který se KNP2015 zúčastní v neděli 26.4.2015.

.
.

Bližší informace najdete na webových stránkách http://knp.kosmo.cz nebo na e-mailu milan@halousek.eu. Účast možná pouze po předchozím přihlášení! Ubytování i stravování pro zájemce je zajištěno v místě konání KNP2015.

V hlavním sobotním odpoledním programu bude ve zhruba hodinovém bloku představena i letošní velice úspěšná EXPEDICE MARS 2015 a také historie i budoucnost této soutěže. Presentace se ujmou Michal Vyvlečka a Lucie Davidová.

.
.

Chci tedy pozvat všechny současné i minulé mladé účastníky Expedice Mars k účasti na letošní KNP2015 a k představení soutěže osobně vlastní přítomností.
Kromě setkání s velkou řadou zajímavých osobností z kosmické oblasti bude k dispozici bowling a další kratochvilné hrátky a zábava.
Všichni účastníci spojeni s Expedicí Mars budou osvobozeni od platby účastnického poplatku!

Bližší informace: Milan Halousek, viceadmirál Expedice Mars a hlavní organizátor KNP2015